7 Temmuz 2010 Çarşamba

Ergen yuvası inci sözlük


Ahlaksız video ve resim ve yazıları internette yayarak eğlenen lamer'lar ve yandaşlarının mekanı.

Farklı sitelerde reklamlarını  adult içerikli videoları yayarak yapıyorlar. Her türlü siteye girip dalga geçer gibi bu linkleri gönderiyorlar. En büyük kozları da sanırım "yaşlı birkaç eşcinselin duşta birbirleri ile takıldığı video." Adı da hazır "Dedeler"

Toplum artık ahlaksızlığa göz yumuyor.
Bir zamanlar küfürteam diye bir forum vardı. Kendi içinde küfür edenlerin oluşturduğu bir yerdi ve kapandı.Neyse ki dışarı taşmıyorlardı. Buranın da sonunun öyle olmasını diliyorum... Spot sözlük olduğu için yine açılır ama kesin bir sonu olmalı bu işin.

Savundukları değerler diyeceğim, ama okuyunca ve görünce savundukları kayda değer hiçbirşey yok! Hayattan umutlarını öyle kesmişler ki, yazık diyorum.

İnci sözlüğün %90'ını 14-18 yaş arası  kendini olgun sanan "ben hayatı çözdüm" tavırlarında yaşayan gereğinden fazla asi tavırlı, otokontrolü olmayan ve hayatında sadece 1-2 şey yapabilmeyi öğrenmiş. Hayatı yapabildiklerinden ibaret sanan farklı sosyal tabakalardan gelen ergen kişilikler oluşturuyor.

 "Yaa olur mu? sözlükte mühendis vaar, hackerlar vaa doktoor vaaar.." tepkileri de komik.
Afedersin de öyle mühendis de, doktor da işi gücü olmayan boş insanlar demek ki oraya vakit ayırabiliyorlar.

Küfür etmek bir stres atma yöntemi ise en ilkel ve basit insan doğasına birşey katan değil alan zararlı yöntemlerden biridir.

Hayat size göre sexten ve yapabileceğiniz 1-2 şeyden ibaret ise,  amipten farksızsınız demektir.

Sürekli yeni şeyler öğrenmek, görmek için koskoca bir dünya varken önümüzde sayfalarca "@2 skmiş yazmak.
" papağan lan kafasını sallıyo hehe çok komik, baykuş lan çok komik haha, hehe kedi ".m" dedi, anan zaa " gibi aptalca ve gülmek için süngerle emilmiş bir beyne sahip olmak gereken resimlerle eğlenmek

şimdi sitenin adresini de vereyim. Soldaki başlıklarda zaten sitenin ne olduğunu belli.

İnsan olmanın ağırlığını taşıyamayanların yeri "inci sözlük.".
inci.sozlukspot.com/

Hiç yorum yok: